Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Пам’ятник Леніну у Мелітополі облили червоною фарбою (ФОТО)

Пам’ятник Леніну у Мелітополі облили червоною фарбою (ФОТО)

Пам’ятник Леніну у Мелітополі облили червоною фарбою (ФОТО)

В окупованому Мелітополі облили нещодавно відновлений пам’ятник Леніну червоною фарбою. Він знаходиться неподалік відділення «поліції», де тримають полонених.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Навіть після 10 місяців окупації жителі Мелітополя показують рашистам: їхній «російський світ» ніколи не приживеться на українській землі, — наголосив він.

Раніше в Мелітополі також облили фарбою сталінського ката Судоплатову, розташованого в центрі міста біля обласного управління «поліції». До цього покрився нафталіном бюст КДБісту Бояринову, встановлений у центральному парку.

Нагадаємо, на окупованій території Запорізької області псевдовлада планує повернути старі назви вулицям, алеям, паркам, а також відновити історичні пам’ятки, які потрапили до закону про декомунізацію.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на окупованих територіях фіксують переміщення російської військової техніки у Запорізьку область. Рух помітили у напрямку Бердянська та Мелітополя.