Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ ліквідували понад 100 окупантів у Токмаку та Пологах

ЗСУ ліквідували понад 100 окупантів у Токмаку та Пологах

ЗСУ ліквідували понад 100 окупантів у Токмаку та Пологах

военные

За 15 грудня ЗСУ вдалося завдати окупаційним російським військам втрати понад 100 пораненими. Також удалося ліквідувати склад боєприпасів.

За даними Генштабу ЗСУ, 15 грудня в районах населених пунктів Токмак та Пологи противник втратив понад 100 людей пораненими та склад боєприпасів. Інформація про ліквідованих окупантів уточнюється.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на окупованих територіях фіксують переміщення російської військової техніки до Запорізької області. Рух помітили у напрямку Бердянська та Мелітополя.