Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ розбили особовий склад окупантів у трьох точках Запорізької області

ЗСУ розбили особовий склад окупантів у трьох точках Запорізької області

ЗСУ розбили особовий склад окупантів у трьох точках Запорізької області

всу

ЗСУ розбили особовий склад окупу Сили оборони продовжують бити по місцях зосередження ворожих військ та техніки. У Запорізькій області ЗСУ вдарили по окупантах у трьох населених пунктах.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

У районах населених пунктів Бердянськ, Токмак та Пологи, ЗСУ 13 грудня накрили вогнем два склади боєприпасів окупантів, знищили дві артилерійські системи з боєкомплектом.

Також Сили оборони розбили 6 одиниць ворожої техніки різного типу. Понад 200 російських військових отримали поранення.антів у трьох точках Запорізької області.