Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Військор розповів, де йдуть бої в Запорізькій області

Військор розповів, де йдуть бої в Запорізькій області

Військор розповів, де йдуть бої в Запорізькій області

военные

На території Запорізької області відбуваються бої за визволення окупованих територій та оборона колишніх рубежів. Розповідаємо, де помічено активність на фронті.

За інформацією військового журналіста Богдана Мірошникова, тривають бої у напрямку Лобкового, Костянтинівки та Копанів. У районі Марфополя – артдуелі.

Ворог продовжує зміцнювати оборону та будувати фортифікаційні споруди. Лінія фронту без змін.

Як писав раніше Inform.zp.ua, вранці 14 грудня мешканці Запоріжжя чули звуки, схожі на вибухи. Міська влада повідомила, що це спрацювали сили ППО.