Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізький та Мелітопольський митрополит Лука потрапив під санкції РНБО

Запорізький та Мелітопольський митрополит Лука потрапив під санкції РНБО

Запорізький та Мелітопольський митрополит Лука потрапив під санкції РНБО

Архиепископ Лука

Рада національної безпеки та оборони запровадила персональні санкції проти митрополита Запорізького та Мелітопольського УПЦ МП Луки (Андрій Коваленко).

Президент України Володимир Зеленський затвердив низку санкцій.

Луці заборонили користуватися активами, виводити капітали зарубіжних країн, обмежили йому торгові та інші операції, пов’язані з майном, і навіть позбавили державних нагород.

Митрополит прокоментував президентські санкції, заявивши, що його єпархія «служила Богу та ближнім, не поділяючи громадян країни на «правильних» та «неправильних». За словами голови Запорізької єпархії УПЦ, рішення РНБО не стало його сюрпризом.

Санкції також запровадили ще проти шести ієрархів Української православної церкви Московського патріархату.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Служба безпеки України внесла колишнього главу Бердянської єпархії до списку осіб, які потрапили під санкції РНБО. Загалом у списку — 10 фігурантів, які є представниками УПЦ МЦ, або тісно пов’язані з цією організацією.