Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі вводять екстрені відключення електроенергії: графіки більше не діють

У Запоріжжі вводять екстрені відключення електроенергії: графіки більше не діють

У Запоріжжі вводять екстрені відключення електроенергії: графіки більше не діють

Ілюстративне фото

Внаслідок значного перевищення ліміту споживання електроенергії у Запорізькій області 10 грудня вводяться екстрені стабілізаційні відключення електроенергії.

Про це повідомили у Запоріжжяобленерго.

У зв’язку з цим може бути збільшено тривалість відключень кожної з черг та додатково погашаються споживачі інших черг, а також споживачі, які не входять до переліку адрес, що підлягають погодинним стабілізаційним відключенням.

Встановлені до ранку графіки погодинних відключень тимчасово не діють.

Щойно рівень енергоспоживання стабілізується, ми повернемось до погодинних стабілізаційних відключень.

Нагадаємо, в Україні дефіцит електроенергії існуватиме під час усього осінньо-зимового періоду. Але зараз триває поступове відновлення генеруючих потужностей в енергосистемі.