Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізьку область обстріляла російська армія

Запорізьку область обстріляла російська армія

Запорізьку область обстріляла російська армія

обстрел

На Запоріжжі окупаційні війська продовжують обстрілювати мирні населені пункти. На цей раз під обстріл потрапило 15 селищ.

Про це повідомили у ЗОВА.

Окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Оріхів, Малинівка, Червоне, Щербаки, Кам’янське, Малі Щербаки, Гуляйполе, Залізничне, Мала Токмачка, Новоданилівка, Новоандріївка, Дорожнянка, Ольговське, Степове.

До поліції Запорізької області надійшло 33 повідомлення про руйнування інфраструктури.

Як писав раніше Inform.zp.ua, рух російського військового транспорту з Маріуполя у напрямку Запорізької області може бути повністю паралізований. Поодинокі паливозаправники намагаються прорватися через крижане місто у напрямку Запоріжжя. Решта в стані колапсу.