Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Обмін полоненими: звільнили бійців із Запорізького напрямку

Обмін полоненими: звільнили бійців із Запорізького напрямку

Обмін полоненими: звільнили бійців із Запорізького напрямку

Відбувся великий обмін полоненими: Україна передала 50 рашистів осторонь агресора і повернула собі 50 українських бійців. Серед них є» і військові із Запорізького спрямування.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Україна з рашистами провела обмін полоненими. Обмінювали за формулою 50 на 50. Додому вдалося повернути військовослужбовців, котрі воювали на різних напрямках.

Так, із полону звільнили бійців із Запорізького, Донецького та Луганського напрямів. Серед них є й захисники “Азовсталі”.