Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » МАГАТЕ посилить свою присутність на українських атомних станціях: що буде на ЗАЕС

МАГАТЕ посилить свою присутність на українських атомних станціях: що буде на ЗАЕС

МАГАТЕ посилить свою присутність на українських атомних станціях: що буде на ЗАЕС

На всіх українських атомних станціях збільшиться кількість представників місії МАГАТЕ. Це стосується й захопленої російськими військами Запорізької АЕС.

Про це повідомив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі.

Представників місії МАГАТЕ побільшає на всіх атомних станціях України. Цей же захід торкнеться і Запорізької АЕС, яка перебуває під контролем російських окупантів.

«Ми продовжуємо працювати над терміновими зонами ядерної безпеки навколо Запорізької АЕС. Я також підтвердив, що МАГАТЕ посилить свою присутність на всіх АЕС України для захисту її енергетичної інфраструктури», – заявив Гроссі.