Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ вдарили по окупантах у районі Мелітополя: що відомо

ЗСУ вдарили по окупантах у районі Мелітополя: що відомо

ЗСУ вдарили по окупантах у районі Мелітополя: що відомо

Иллюстративное фото

По військам окупантів продовжують завдавати ударів Силами оборони. ЗСУ вразили ворожі цілі поряд із тимчасово окупованим Мелітополем та ще двома населеними пунктами.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

ЗСУ 25 листопада вдарили по об’єктах окупантів у районі тимчасово окупованого Мелітополі. Також під приціл Силам оборони потрапили ворожі цілі у районі Полог та Михайлівки.

Понад 100 окупантів отримали поранення, знищено близько 10 одиниць російської військової техніки різних типів та 2 склади боєприпасів.