Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти випустили снаряди по Запорізькій області

Окупанти випустили снаряди по Запорізькій області

Окупанти випустили снаряди по Запорізькій області

Снаряди військ агресора знову вдарили по населених пунктах Запорізької області. Під ворожим вогнем знову опинився об’єкт інфраструктури.

Про це повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

Рашисти випустили снаряди населеними пунктами Запорізької області. Постраждав один із об’єктів інфраструктури. Будинок частково зруйнований, а поряд з ним залишилися дві воронки від ворожих снарядів.

За попередніми даними, внаслідок цих прильотів немає ані поранених, ані травмованих. Співробітники поліції обстежують місця, де припали удари.