Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Виїзд у Запоріжжя через Василівку: що змінилося

Виїзд у Запоріжжя через Василівку: що змінилося

Виїзд у Запоріжжя через Василівку: що змінилося

Дорога

Окупанти запровадили нові правила на російському блокпосту у Василівці. Тепер потрібно отримувати документ на виїзд із окупованої території та проходити додатковий контроль.

Про це повідомили у Бердянському виконкомі.

До Запоріжжя через Василівку тепер можна виїхати лише за наявності спеціального документа. Окупанти запровадили перепустку на виїзд з окупованих територій.

Тепер на блокпосту практично немає черг з автомобілів та автобусів на КПП, але чекати дозволу доводиться кілька тижнів.

Також окупанти почали вибірково знімати відбитки пальців у пасажирів та перевіряють наявність російської ліцензії у перевізників.