Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Війська росії хочуть залучити мешканців Запорізької області до будівництва оборонних укріплень

Війська росії хочуть залучити мешканців Запорізької області до будівництва оборонних укріплень

Війська росії хочуть залучити мешканців Запорізької області до будівництва оборонних укріплень

Оккупанты

Військові росії бояться просування Збройних сил України, тому прискорюють будівництво оборонних укріплень у Запорізькій області.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Окупаційні війська нарощують фортифікаційне обладнання позицій на тимчасово зайнятій території Запорізької області. Для прискорення темпів виконання інженерних робіт окупанти намагаються залучити цивільне місцеве населення, – повідомляє Генштаб.

Нагадаємо, окупанти на блокпостах змушують мешканців окупованих територій заклеювати герб України на автомобільних номерах.