Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти посилюють зміцнення у Мелітопольському районі

Окупанти посилюють зміцнення у Мелітопольському районі

Окупанти посилюють зміцнення у Мелітопольському районі

У зв’язку з поступовою деокупацією Херсонської області російські війська посилюють зміцнення в Мелітопольському районі. Так вони хочуть утримати сухопутний коридор у Криму.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Окупанти посилюють зміцнення у Мелітопольському районі. Колони військової техніки окупантів відправляють через Мелітополь на Херсонський напрямок.

У селах Мелітопольського району з боку Херсонської області виселяють мешканців із будинків та заселяють військових. Військову техніку розставляють на городах та дворах.

На захоплених заводах у Мелітополі окупанти виготовляють оборонні конструкції.