Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти вели вогонь Запорізькою: куди були прильоти

Окупанти вели вогонь Запорізькою: куди були прильоти

Окупанти вели вогонь Запорізькою: куди були прильоти

Російські війська відкрили вогонь по Запорізькій області. Під обстрілами опинилися будинки місцевих мешканців та об’єкти інфраструктури.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Під ворожий вогонь потрапило 16 населених пунктів Запорізької області. До поліції надійшло 11 повідомлень про руйнування будинків цивільних та об’єктів інфраструктури.

Окупанти обстріляли, Гуляйполе, Щербаки, Успенівку, Полтавку, Новоданилівку, Дорожнянку, Новоандріївку, Шевченка, Степногірськ, Кам’янське, Ольговське та інші населені пункти.