Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Вибух пролунав у Бердянську: що відомо

Вибух пролунав у Бердянську: що відомо

Вибух пролунав у Бердянську: що відомо

Иллюстративное фото

У тимчасово окупованому Бердянську ще раз неспокійно: місцеві жителі чули вибух. Щодо місця, де сталася подія, ходить суперечлива інформація.

Про це повідомив Бердянський виконком.

Вибух стався у тимчасово окупованому Бердянську. Проте від місцевих жителів надходить різна інформація про локацію, зокрема й суперечлива.

За одними повідомленнями, вибух стався о 14:00 на вулиці Кабельників за адресою, де розташоване ТОВ «Почерк». А за іншими подія сталася в районі села Азовське. Інформація уточнюється.