Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ вразили окупантів у трьох населених пунктах Запорізької області: подробиці

ЗСУ вразили окупантів у трьох населених пунктах Запорізької області: подробиці

ЗСУ вразили окупантів у трьох населених пунктах Запорізької області: подробиці

“Гиацинт-Б”

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області війська Росії продовжують отримувати удари від ЗСУ. Останніми днями українські військові вразили позиції окупантів у трьох населених пунктах.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

У трьох населених пунктах Запорізької області, які перебувають під російською окупацією, ЗСУ завдали ударів по позиціях ворога.

У населеному пункті Басань Сили оборони вразили штаб одного із підрозділів російської армії: знищили 10 одиниць військової техніки та близько півсотні окупантів.

У районі населених пунктів Пологи та Марфополь, ЗСУ також ударили по ворогах: знищили 20 одиниць військової техніки та поранили до 80 військових рф.