Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізькі волонтери зібрали БПЛА для військової розвідки (ФОТО)

Запорізькі волонтери зібрали БПЛА для військової розвідки (ФОТО)

Запорізькі волонтери зібрали БПЛА для військової розвідки (ФОТО)

Запорізькі волонтери та конструктори з березня 2022 року розпочали роботу з виробництва розвідувальних літаків. Для цього вони зібрали цілу команду фахівців із Запоріжжя, Києва та Львова.

Про це повідомив волонтер Максим Терещенко.

Волонтери вже презентували свою розробку – запорізький літак-розвідник FALCO.

Літак-розвідник запорізького виробництва має дальність – до 40 кілометрів, швидкість – до 120 кілометрів, висота – до 3 кілометрів, час у небі – близько 3 години.

Нагадаємо, з початку використання росією іранських безпілотників підрозділи ЗСУ вже знищили понад 300 таких БПЛА. Загалом Росія запустила понад 400.

Нагадаємо, найефективніше з Shahed-136 бореться авіація, зенітні ракетні війська, ППО сухопутних військ, зенітні самохідні установки, великокаліберні кулемети та системи радіоелектронної боротьби.