Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі провели «холодний» запуск опалення: коли розпочнеться опалювальний сезон

У Запоріжжі провели «холодний» запуск опалення: коли розпочнеться опалювальний сезон

У Запоріжжі провели «холодний» запуск опалення: коли розпочнеться опалювальний сезон

Ілюстративне фото

Для забезпечення стабільного старту опалювального сезону, що розпочався у Запоріжжі 2 листопада, концерн “Міські теплові мережі” проводив “холодний” пуск опалення.

За інформацією фахівців, це дозволить стабільно розпочати вмикання опалення. У тому числі й у житлових будинках. Опалювальний сезон має розпочатися з 2 по 5 листопада.

З 6 листопада міський контакт-центр «15-80» почне приймати скарги на відсутність опалення у будинках, квартирах чи окремих кімнатах.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі склалася критична ситуація з енергосистемою. Для відновлення електрики мешканців міста просять не перевантажувати мережу.

В рамках економії електроенергії у Запоріжжі найближчим часом можуть запровадити обмеження для житлового сектору.