Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Війська рф розгорнули військовий госпіталь на кордоні із Запорізькою областю

Війська рф розгорнули військовий госпіталь на кордоні із Запорізькою областю

Війська рф розгорнули військовий госпіталь на кордоні із Запорізькою областю

Российские военные

Противник розгорнув додатковий військовий шпиталь у районі населеного пункту Завітне бажання Донецької області. Селище знаходиться поблизу кордону із Запорізькою областю. 

Про це повідомили у Збройних Силах України.

Наразі військовий госпіталь переповнений пораненими військовослужбовцями окупаційних військ.

Раніше стало відомо про те, що ЗСУ завдали удару по позиціях окупантів у Запорізькій області. Внаслідок атаки лікарня у тимчасово окупованому Токмаку заповнена пораненими російськими військовими.

Також до лікарні Мелітополя Запорізької області прибуло одночасно понад 30 поранених окупантів. Це сталося після вогневої поразки, завданої Силами оборони України.