Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Колаборант Балицький зробив заяву про переведення годинників у Запорізькій області

Колаборант Балицький зробив заяву про переведення годинників у Запорізькій області

Колаборант Балицький зробив заяву про переведення годинників у Запорізькій області

Экс-нардеп Евгений Балицкий, которого оккупанты назначили на должность “главы” Запорожской области

Окупована територія Запорізької області, за заявами колаборантів, не переходитиме на «зимовий час», як це роблять на підконтрольній Україні територіях.

Про це заявив гауляйтер Запорізької області Євген Балицький.

За його словами, у регіоні не переходитимуть на «зимовий час». Балицький наголосив, що тепер час на окупованій території співпадатиме з московським.

Як відомо, щороку в останню неділю жовтня в Україні відбувається переведення годинника на «зимовий час», тобто на годину тому.

Нагадаємо, на сучасних гаджетах перехід на «зимовий» час відбувається автоматично. А на механічному годиннику доводиться переводити стрілки вручну.

Inform.zp.ua писав, як це відбуватиметься цього року.