Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На російському блокпосту у Василівці помер чоловік

На російському блокпосту у Василівці помер чоловік

На російському блокпосту у Василівці помер чоловік

Дорога

На виїзді із тимчасово окупованої Василівки на блокпосту помер чоловік. Він помер, очікуючи на можливість виїхати на підконтрольну Україні територію.

Про це повідомили у Кушугумській територіальній громаді.

Окупанти продовжують утримувати людей на блокпосту під час виїзду з Василівки. Не випускають і тих, хто туди приїхав ще до 1 жовтня. Загалом у колоні автомобілів перебуває 4 тисячі осіб.

Чекаючи на можливість виїхати, помер чоловік. Він був у своїй машині, чекаючи черги для виїзду до Запоріжжя.

Нагадаємо, війська Росії продовжують вести обстріл населених пунктів Запорізької області. На цей раз вони бомбили цивільну інфраструктуру в районі 23 пунктів.