Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Спецназівці збили російський гелікоптер Ка-52 у Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Спецназівці збили російський гелікоптер Ка-52 у Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Спецназівці збили російський гелікоптер Ка-52 у Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Вертолет КА-52

Спецназівці СБУ знищили російський вертоліт Ка-52 у Запорізькому напрямку. Тактична група перебувала на передових позиціях, контролюючи район можливого проходу ворожої авіації.

Після появи трьох вертольотів у зоні поразки, один із російських вертольотів Ка-52 збили українські бійці пострілом із ПЗРК.

Раніше стали відомі наслідки ракетного удару росіян по Запоріжжю. Зруйновано житлові будинки, лікарні та школи. Постраждала одна людина, зараз вона перебуває у лікарні.