Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Виїзд із Запоріжжя на окуповані території тимчасово закрито: причина

Виїзд із Запоріжжя на окуповані території тимчасово закрито: причина

Виїзд із Запоріжжя на окуповані території тимчасово закрито: причина

Виїхати із Запоріжжя на окуповані території тимчасово неможливо через небезпеку ракетних ударів.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

Через небезпеку зараз зовсім закрито виїзд евакуаційного транспорту та волонтерів.

Запоріжжя є єдиним пунктом пропуску для всіх тимчасово окупованих територій – у Запорізьку, Херсонську, Луганську та Донецьку області, а також у Крим.

Виїзд припинено на кілька днів, доки Рада оборони області не відпрацює новий, безпечніший алгоритм випуску транспорту на окуповані території.

Нагадаємо, 30 вересня окупаційні війська вдарили ракетою поряд із автомобільною гуманітарною колоною, яка збиралася виїжджати на окуповану територію. Спочатку жертв було 30 людей.

Жінка, яку госпіталізували у тяжкому стані, померла у лікарні. Таким чином від ракетного удару вже померла 31 людина. Ще зафіксували 92 поранених.

Того ранку було 16 ракет: 4 з яких збило ППО, 9 ракет потрапили в підприємство, де ніхто не постраждав, а останні 3 потрапили до гуманітарної колони. Це було чітко сплановане масове вбивство, адже потрапляння вздовж усієї колони – на початок, середину та кінець.