Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Президент росії підписав указ про визнання «незалежності» Запорізької області

Президент росії підписав указ про визнання «незалежності» Запорізької області

Президент росії підписав указ про визнання «незалежності» Запорізької області

путин

Президент країни-агресора підписав документ щодо Запорізької та Херсонської областей. Глава Росії визнав «незалежність» цих двох регіонів.

Відповідні документи вже опубліковані у мережі.

Президент росії володимир путін підписав указ щодо Запорізької області. У документі йдеться, що рф «визнає державний суверенітет і незалежність Запорізької області».

Документ ґрунтується, нібито, на результатах «референдумів», які пройшли на окупованих частинах регіону. Аналогічний указ глава держави-агресора підписав і щодо Херсонської області.

Нагадаємо, окупанти нанесли ракетний удар по околицях Запоріжжя. Як виявилося, снаряд потрапив у гуманітарну колону, яка прямувала на тимчасово окуповані території.