Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В Енергоатомі прокоментували чутки про вибух енергоблоку Запорізької АЕС

В Енергоатомі прокоментували чутки про вибух енергоблоку Запорізької АЕС

В Енергоатомі прокоментували чутки про вибух енергоблоку Запорізької АЕС

Запорожская АЭС

Сьогодні в деяких Telegram каналах поширюється недостовірна інформація щодо пожежі на другому енергоблоці ЗАЕС. Це не відповідає дійсності.

Про це повідомили в Енергоатомі.

Станом на 15:40 29 вересня 2022 року на енергоблоках Запорізької АЕС не зафіксовано пожежі та займання, – прокоментували в Енергоатомі.

Периметр навколо ЗАЕС – замінований російськими військовими, які перебувають на станції. Вже було шість випадків, коли ці міни вибухали через диких кабанів, собак, лисиць.

Сьогодні на периметрі стався черговий вибух – на лінії подачі напруги на азотно-кисневу станцію від енергоблоку №6.

Внаслідок вибуху лінію пошкодило, через стрибок напруги сталося коротке замикання одного із трансформаторів напруги на енергоблоці №6 із незначним задимленням.

З міркувань безпеки викликали пожежний розрахунок, але задіяти його не довелося, оскільки цього не було необхідності.

Нагадаємо, біля території Запорізької АЕС вранці 27 та 28 вересня вибухали міни. МАГАТЕ припустило, що причиною вибухів могли стати тварини.