Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізька область увійшла до ТОПу за кількістю повітряних тривог (ІНФОГРАФІКА)

Запорізька область увійшла до ТОПу за кількістю повітряних тривог (ІНФОГРАФІКА)

Запорізька область увійшла до ТОПу за кількістю повітряних тривог (ІНФОГРАФІКА)

Приложение “Воздушная тревога”

З початку повномасштабного російського вторгнення на територію України у Запорізькій області пролунало 869 повітряних тривог.

Даними станом на 12.00 26 вересня поділився Telegram-канал UA War Infographics.

За сім місяців війни у ​​Запорізькій області оголошували 869 повітряних тривог. У сукупності вони тривали 28 днів 14 годин та 13 хвилин.


До першої п’ятірки «тривожних» областей також увійшли Луганська, Харківська, Донецька та Миколаївська області. Запорізька область посідає п’яте місце за кількістю та тривалістю тривог.

Як писав раніше Inform.zp.ua, минулого тижня від ракетних ударів у Запоріжжі постраждало понад 150 багатоквартирних та приватних будинків. Декілька багатоповерхівок піддавалися ворожій атаці по кілька разів.