Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Старух розповів, скільки людей викрали окупанти у Запорізькій області

Старух розповів, скільки людей викрали окупанти у Запорізькій області

Старух розповів, скільки людей викрали окупанти у Запорізькій області

Александр Старух, глава Запорожской ОВА

На окупованих територіях Запорізької області російські окупанти викрадали мирних громадян. Частину вони досі тримають у своєму полоні.

Про це розповів голова ЗОВА Олександр Старух.

У Запорізькій області за весь період повномасштабної війни російські окупанти викрали 515 людей. Понад 200 із них досі залишаються у заручниках.

Як писав раніше Inform.zp.ua, жителі Бердянська повідомляють, що до міста знову завезли велику кількість С-300. Раніше з таких комплексів рашисти обстрілювали Запоріжжя та Запорізький район.

Нагадаємо, СБУ викрила запорожця, який шукав коригувальників вогню за позиціями ЗСУ. владимир рогів, перебуваючи в окупованому Мелітополі, підшукував людей і схиляв їх до співпраці з окупантами.