Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти бомбили Запоріжжя: які наслідки

Окупанти бомбили Запоріжжя: які наслідки

Окупанти бомбили Запоріжжя: які наслідки

Ілюстративне фото

Запоріжжя знову опинилося під ударами російських артилеристів. Окупанти бомбили обласний центр: прильоти були у кількох районах, а також є постраждалі серед цивільних.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

Російські військові знову бомбардували об’єкти інфраструктури Запоріжжя. Попередньо у місті зафіксовано до 10-ти прильотів. В одному з районів пошкодили електропідстанцію, через що вона знеструмлена.

Під ударами опинилися кілька районів обласного центру, а також одне із сіл у Запорізькому районі. Уточнюється інформація щодо постраждалих. Нині відомо про трьох поранених.