Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Гіпермаркет “Метро” у Запоріжжі тимчасово не працюватиме: причина

Гіпермаркет “Метро” у Запоріжжі тимчасово не працюватиме: причина

Гіпермаркет “Метро” у Запоріжжі тимчасово не працюватиме: причина

Гипермаркет “Метро”

У Запоріжжі з 23 вересня гіпермаркет “Метро” тимчасово припиняє свою роботу. Керівництво торгової мережі вирішило закрити магазин через загострену ситуацію у Запорізькому регіоні.

Про це адміністрація “Метро” повідомила Фейсбук.

Зверніть увагу, що через загострення ситуації магазин METRO у Запоріжжі тимчасово закритий. Ваша безпека є основним пріоритетом для команди METRO Україна. Будьте обережні та бережіть себе!

Нагадаємо, із сьогоднішнього дня у Запоріжжі тимчасово закривається і супермаркет “АШАН”.

До початку пономасштабного вторгнення магазин мав переїхати на нову локацію. Але поки що цю ідею відклали до кінця війни.