Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Під час ракетного удару по парку відпочинку у Запоріжжі загинув 65-річний чоловік, – Старух

Під час ракетного удару по парку відпочинку у Запоріжжі загинув 65-річний чоловік, – Старух

Під час ракетного удару по парку відпочинку у Запоріжжі загинув 65-річний чоловік, – Старух

Сьогодні вранці ворог завдав два удари ракетами С-300 по парку відпочинку у Запоріжжі. Готельно-ресторанний комплекс, куди потрапила ракета, частково зруйновано. На жаль, загинув 65-річний чоловік.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

Ще один приліт – до телевізійної вежі. “Вороги готуються до своєї пропагандистської інформаційної кампанії”, – уточнив Старух.

Також був приліт у енергетичний об’єкт критичної інфраструктури. На якийсь час довелося вимкнути резервний генератор, у тому числі і в обласній лікарні. Нині цю проблему вирішено. Інфраструктура підлягає відновленню.

Нагадаємо, рашисти 22 вересня вранці випустили ракету до готелю у центральному парку. Там суттєві руйнування, люди залишаються під завалами. Рятувальники працюють над розбором завалів та звільненням людей.

Окупанти також потрапили до електричної підстанції. Південна частина Запорізького району нині без світла.