Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Мелітопольців просять терміново виїхати з міста через Крим та Грузію

Мелітопольців просять терміново виїхати з міста через Крим та Грузію

Мелітопольців просять терміново виїхати з міста через Крим та Грузію

российская армия

Чоловікам до 35 років рекомендуємо негайно залишити окуповану територію маршрутом Крим-Грузія.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Вже сьогодні на ворожому блокпосту у Василівці чоловіків віком від 18 до 35 років не пропустили у бік Запоріжжя.

І така практика продовжуватиметься. Мета окупантів – мобілізація наших чоловіків як «гарматного м’яса» на фронт. У 2014 році у так званих ЛНР/ДНР окупанти влаштовували справжнє полювання на чоловіків. Те саме вони надійдуть і на ТОТ Запорізької та Херсонської областей, – сказав Федоров.

Мер Мелітополя просить намагатися виїжджати у бік Запоріжжя або вибрати альтернативний шлях – у бік Грузії через тимчасово окупований Крим.

Раніше Федоров уже закликав городян терміново залишити окуповані території. Особливо це стосується чоловіків, яких рашисти мають намір примусово мобілізувати.