Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізьку АЕС знову обстріляли окупаційні війська

Запорізьку АЕС знову обстріляли окупаційні війська

Запорізьку АЕС знову обстріляли окупаційні війська

Запорожская АЭС

21 вересня близько першої години ночі російські війська обстріляли територію Запорізької атомної електростанції. Вони потрапили в обладнання зв’язку одного з енергоблоків.

Про це повідомляє Енергоатом.

Внаслідок обстрілу пошкоджено обладнання зв’язку енергоблоку №6 з відкритим розподільчим пристроєм ЗАЕС. Блоковий трансформатор та трансформатори власних потреб енергоблоку відключилися. Для відновлення живлення та забезпечення роботи насосів охолодження палива два дизель-генератори систем безпеки запустилися.

Співробітники ЗАЕС змогли знайти можливість живлення енергоблоків від системи шин інших енергоблоків станції. Дизель-генератори відключені та переведені в режим чергування.

Як писав раніше Inform.zp.ua, окупаційні війська мають залишити територію Запорізької АЕС, а довкола станції мають організувати зону ядерної безпеки. Таку вимогу висунув Європейський Союз.