Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Співробітник псевдо-поліції у Мелітополі вбив двох мирних жителів

Співробітник псевдо-поліції у Мелітополі вбив двох мирних жителів

Співробітник псевдо-поліції у Мелітополі вбив двох мирних жителів

российские военные

Співробітник так званої поліції у тимчасово окупованому Мелітополі стріляв у цивільних. Двоє чоловіків загинули від отриманих поранень.

Про це пише місцеве видання “Ріа-Мелітополь”.

У тимчасово окупованому Мелітополі у дворі будинку на вулиці Декабристів знайшли два трупи з вогнепальними пораненнями.

Загиблі – 49-річний Сергій Страхов та 30-річний Роман Федчук. Як пише видання, убив їх 36-річний чоловік, який погодився співпрацювати з окупаційною владою.

У липні чоловік вступив на службу до так званої поліції при адміністрації рашистів. За попередніми даними, він скоїв подвійне вбивство у стані алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, над тимчасово окупованим Мелітополем йшов густий дим. У місті знову пролунали вибухи.