Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Три десятки населених пунктів: окупанти обстріляли Запорізьку область

Три десятки населених пунктів: окупанти обстріляли Запорізьку область

Три десятки населених пунктів: окупанти обстріляли Запорізьку область

обстрел военные

Російські артилеристи знову відкрили вогонь по Запорізькій області. Окупанти обстріляли майже 30 населених пунктів у регіоні.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Війська Росії обстріляли 29 населених пунктів у Запорізькій області. До поліції надійшло 30 повідомлень про руйнування: під вогнем опинилася цивільна інфраструктура.

Окупанти бомбили Вільноандріївку, Полтавку, Дорожнянку, Оріхів, Темування, Таврійське, Гуляйполе, Степногірськ, Преображенку, Новояківлівку, Малинівку, Кам’янське, Малинівку та інші населені пункти.

Нагадаємо, посланець Папи Римського потрапив до Запорізької області під обстріл окупантів. Посланець Папи Римського потрапив під обстріл рашистів, коли надавав гуманітарну допомогу від імені Папи Франциска.