Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Під Мелітополем пролунало 5 вибухів: подробиці

Під Мелітополем пролунало 5 вибухів: подробиці

Під Мелітополем пролунало 5 вибухів: подробиці

Оккупанты

У Мелітопольському районі знову пролунали вибухи. Цього разу вони знову лунали із району Молочного лиману. Там окупанти розміщували свою техніку та живу силу.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Місцеві мешканці чули 5 сильних вибухів. До села Богатир у районі Молочного лиману окупанти передислокували частину військової техніки та особового складу.


Як писав раніше Inform.zp.ua, у Мелітопольському районі 17 вересня о 4 ранку знищили російську військову базу. Це сталося у районі Молочного лиману.