Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Мелітопольському районі знищили військову базу окупантів

У Мелітопольському районі знищили військову базу окупантів

У Мелітопольському районі знищили військову базу окупантів

Оккупированный Мелитополь

У Мелітопольському районі 17 вересня о 4-й ранку знищили російську військову базу. Це сталося у районі Молочного лиману.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Ворожу базу ліквідували сьогодні близько 4-ї ранку в Радивонівському замовнику в районі Молочного лиману.

Нагадаємо, вчора у Мелітополі вкотре пролунав потужний вибух у районі аеродрому. Над ним піднявся стовп диму. Тим часом, колаборант Володимир Рогов заявив, що вибух у Мелітополі пролунав через «знищення вибухонебезпечного предмета», який виявили на території міста.

У ніч проти 16 вересня в окупованому Мелітополі місцеві жителі чули вибухи. Після цього в районі аеродрому було помічено дим.