Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти вигадали новий спосіб виманити гроші у мешканців Енергодару: подробиці

Окупанти вигадали новий спосіб виманити гроші у мешканців Енергодару: подробиці

Окупанти вигадали новий спосіб виманити гроші у мешканців Енергодару: подробиці

Рашистські телеграм-канали в Енергодарі активно розповсюджують інформацію про перереєстрацію комунальних підприємств міста та закликають оплачувати комунальні послуги на нові російські рахунки. Те саме у вигляді повісток розносять по під’їздах колаборанти.

Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов.

Головна мета цих вкидів від рашистів – виманити у людей якнайбільше грошей для власного збагачення. Адже дуже скоро їм повертаються тікати додому. Поспішають побити себе кишені. А поповнити банківські рахунки – то ще краще, – сказав Орлов.

Мер Енергодару підтвердив, що всі комунальні підприємства міста продовжують функціонувати у законодавчому полі України та здійснюють послуги згідно зі своїми статутами.

Усі рахунки КП, на які ви раніше робили оплату послуг, залишаються актуальними та невідомими. Це саме стосується і ОСББ. Ми настійно рекомендуємо не реагувати на провокації та продовжувати сплачувати комунальні послуги на звичні вам рахунки КП, – уточнив Орлов.

Нагадаємо, українські юристи продовжують фіксувати злочини росіян на окупованих територіях. У тому числі й обстріл Запорізької АЕС в Енергодарі.