Головна » Резонанс » Окупанти вигадали новий спосіб виманити гроші у мешканців Енергодару: подробиці

Окупанти вигадали новий спосіб виманити гроші у мешканців Енергодару: подробиці

Льготы и субсидии на оплату коммуналки профинансировали в Запорожье на 68 миллионов

Рашистські телеграм-канали в Енергодарі активно розповсюджують інформацію про перереєстрацію комунальних підприємств міста та закликають оплачувати комунальні послуги на нові російські рахунки. Те саме у вигляді повісток розносять по під’їздах колаборанти.

Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов.

Головна мета цих вкидів від рашистів – виманити у людей якнайбільше грошей для власного збагачення. Адже дуже скоро їм повертаються тікати додому. Поспішають побити себе кишені. А поповнити банківські рахунки – то ще краще, – сказав Орлов.

Мер Енергодару підтвердив, що всі комунальні підприємства міста продовжують функціонувати у законодавчому полі України та здійснюють послуги згідно зі своїми статутами.

Усі рахунки КП, на які ви раніше робили оплату послуг, залишаються актуальними та невідомими. Це саме стосується і ОСББ. Ми настійно рекомендуємо не реагувати на провокації та продовжувати сплачувати комунальні послуги на звичні вам рахунки КП, – уточнив Орлов.

Нагадаємо, українські юристи продовжують фіксувати злочини росіян на окупованих територіях. У тому числі й обстріл Запорізької АЕС в Енергодарі.