Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » росію закликали вивести війська із території Запорізької АЕС

росію закликали вивести війська із території Запорізької АЕС

росію закликали вивести війська із території Запорізької АЕС

Міжнародне агентство з атомної енергії ухвалило резолюцію з вимогою до Росії припинити окупацію Запорізької атомної електростанції.

Про це повідомляє Reuters.

Резолюцію підтримала більшість представників держав-членів ООН. Проти виступили лише Китай та росія, а решта утрималася.

У документі закликають росію «негайно припинити всі дії проти Запорізької атомної електростанції та будь-якого іншого ядерного об’єкта в Україні та на них».

Як писав раніше Inform.zp.ua, щоб виконати всі рекомендації місії МАГАТЕ з ядерної безпеки на Запорізькій АЕС, потрібна деокупація атомної станції та самого Енергодару.

Нагадаємо, окупанти найближчим часом знову можуть планувати обстріл Енергодару та ЗАЕС. Таких ударів вони планують завдати для провокацій – аби звинуватити в них Україну.