Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти перекидають техніку через Мелітополь у бік Генічеська, — Федоров

Окупанти перекидають техніку через Мелітополь у бік Генічеська, — Федоров

Окупанти перекидають техніку через Мелітополь у бік Генічеська, — Федоров

Иллюстративное фото/Ілюстративне фото

Через Мелітополь окупанти здійснюють ротацію військової техніки углиб півдня України. Також російські військові вивозять свої родини із міста.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

З боку Василівки у бік Мелітополя, і з боку Мелітополя у Генічеську є пересування великої кількості важкого російського озброєння. Але це точно не означає, що рашисти біжать із нашого міста, – сказав він.

Навколо Мелітополя розташована велика кількість військових баз. Також військова техніка окупантів захована як у сільськогосподарських ангарах, так і просто у дворах багатоповерхівок.

У той же час військових Росії масово вивозять свої сім’ї з Мелітополя.

Дійшло до того, що вони крадуть машини місцевого населення, найчастіше це мікроавтобуси. І вивозять із речами, з награбованим із нашого тимчасово окупованого міста, — розповів Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, із тимчасово окупованого Мелітополя тікають російські війська. Колони техніки рашистів прямують у бік півострова Крим.