Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Бердянську на День міста можливі провокації від окупантів із використанням української символіки

У Бердянську на День міста можливі провокації від окупантів із використанням української символіки

У Бердянську на День міста можливі провокації від окупантів із використанням української символіки

Бердянск

У Бердянську окупанти можуть влаштувати провокації з використанням символіки України та ЗСУ на День міста, 17 вересня.

Про це попереджають у міськвиконкомі Бердянська.

Бердянськ цього року відзначатиме 195-річчя від дня заснування міста.

Окупанти активно готуються до свята та планують провокації. За наявною у нас інформацією до будівлі виконкому днями було завезено прапори України та військову форму збройних сил. Очевидно, це використовуватиметься для чергових провокацій з метою звинувачення ЗСУ чи маніпуляції населенням міста, — повідомляє українська влада.

Бердянці просять бути обережними.

Як писав раніше Inform.zp.ua, з 14 вересня окупаційна влада у Бердянському встановила нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Ціни підвищаться на кілька гривень.