Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Опалювальний сезон в Енергодарі під загрозою

Опалювальний сезон в Енергодарі під загрозою

Опалювальний сезон в Енергодарі під загрозою

Запорожская АЭС

Во временно оккупированном Энергодаре отопительный сезон под вопросом. Захват Запорожской АЭС российскими военными может стать препятствием для включения отопления.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух в ефірі національного телемарафону.

Теплові мережі тимчасово окупованого Енергодару працюють за рахунок вторинного тепла Запорізької АЕС. Нині станцію захоплено російськими військовими. Через це опалювальний сезон в атомному місті перебуває під загрозою.

Нагадаємо, «АТБ» опублікувала відповідь на запит, який надсилала до НАБУ з приводу того, чи фігурує компанія у кримінальному провадженні про продаж гуманітарної допомоги у Запоріжжі.