Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » «Ситуація напружена»: колаборант про події на фронті у Запорізькій області

«Ситуація напружена»: колаборант про події на фронті у Запорізькій області

«Ситуація напружена»: колаборант про події на фронті у Запорізькій області

военные всу

Колаборанти почали говорити про те, що на лінії фронту у Запорізькій області фіксується велика кількість сил української армії.

Про це заявив пропагандистським медіа-ресурсам «голова руху «Ми разом із росією»» Володимир Рогов.

Уздовж усієї лінії зіткнення у Запорізькій області наростає концентрація української важкої техніки, — каже колаборант.

Рогов також наголосив, що «ситуація напружена».

Як писав раніше Inform.zp.ua, українські військові у Запорізькій області зуміли просунутися. ЗСУ звільнили від російських окупантів один із населених пунктів у регіоні.

Нагадаємо, минулої доби на Запорізькому напрямку противник обстрілював у районах населених пунктів Кам’янське, Мала Токмачка, Щербаки, Чарівне, Нестерянка, Оріхів, Білогір’я, Залізничне, Новопіль.