Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Бердянську активізувалася ворожа авіація (ФОТО)

У Бердянську активізувалася ворожа авіація (ФОТО)

У Бердянську активізувалася ворожа авіація (ФОТО)

Над Бердянськом сьогодні ввечері спостерігаються ворожі гелікоптери. Мешканці Бердянська повідомили про активність ворожої авіації.

Міський телеграм-канал пише, що над тимчасово окупованим Бердянськом протягом дня час від часу пролітають винищувачі, а близько 17:00 години низько над містом пройшов військовий вертоліт.

Раніше було відомо, що у Бердянську сталася серія вибухів. Окупаційна влада попереджала про розмінування порту. За інформацією місцевих жителів, вибухи дуже потужні та звук лунає не з території порту.

Також відомо, що у Бердянську продовжуються арешти педагогів та учнів, які навчаються дистанційно за українською програмою. Відомо про арешт двох вчителів однієї загальноосвітньої школи, а також двох старшокласників.