Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти відбирають у мешканців Енергодару телефони для перевірки

Окупанти відбирають у мешканців Енергодару телефони для перевірки

Окупанти відбирають у мешканців Енергодару телефони для перевірки

Ілюстративне фото

Російські війська в тимчасово окупованому Енергодарі посилили фільтраційні заходи. Наразі вони почали перевіряти телефони місцевих мешканців.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Військові Росії в Енергодарі намагаються визначити громадян, які допомагають ЗСУ. Для цього вони масово вилучають у місцевих мешканців мобільні телефони для перевірок.

Аналогічна ситуація і в Херсонській області, у тимчасово окупованій Новій Каховці.

Нагадаємо, у Мелітополі прогриміли вибухи. Місцеві жителі чули в тимчасово окупованому Мелітополі чотири вибухи рано-вранці. Наразі уточнюється, які саме об’єкти окупантів постраждали.