Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти захопили ще одну церкву у Мелітополі

Окупанти захопили ще одну церкву у Мелітополі

Окупанти захопили ще одну церкву у Мелітополі

Російські військові продовжують захоплювати будинки в Мелітополі. Так окупанти зайняли церкву – вони увірвалися до будівлі та заявили про «націоналізацію» храму.

Про це пише місцеве видання “Ріа-Мелітополь”.

Озброєні окупанти увірвалися до церкви євангельських християн «Благодать» у Мелітополі. У цей час у храмі саме проходила служба.

Російські військові переписали паспортні дані у парафіян та звинуватили їх у «зв’язку зі США». Після цього окупанти оголосили, що храм «націоналізують».

Парафіян та священнослужителів вигнали з церкви і сказали більше туди не приходити.

Це не перший випадок захоплення храму у Мелітополі. Раніше окупанти зайняли будівлю церкви “Нове покоління”.

Нагадаємо, окупанти знову можуть обстріляти ЗАЕС найближчим часом. Підрозділам 94-ї дивізії росгвардії, які перебувають на ЗАЕС, прийшла команда йти до укриття.