Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Оріхову хочуть присвоїти звання «Місто-герой»

Оріхову хочуть присвоїти звання «Місто-герой»

Оріхову хочуть присвоїти звання «Місто-герой»

Орехов

На сайті президента України зареєстрували петицію з пропозицією присвоїти місту Оріхову у Запорізькій області звання «Місто-герой». Цю ідею підписами підтримали близько тисячі людей.

Оріхів з перших днів повномасштабного вторгнення став в оборону, його мешканці взяли до рук зброю, вступили до лав Територіальної оборони та Збройних Сил України. Оріхівці не допустили російського окупанта до свого міста, героїчно захищаючи його на підступах.

З перших чисел березня місто нещадно обстрілюють, через це в Оріхові багато руйнувань, є перебої з електропостачанням, відсутність газу та води.

Відстань від Запоріжжя до Оріхова – близько 63 км.

Але незважаючи на це – у ньому живуть люди, які готують їжу на багатті, щодня після обстрілів намагаються відремонтувати свої будинки, волонтери доглядають покинуті тварини, повідомляється в петиції.

Для святкування подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті свого міста під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, просимо пана Президента та Верховну Раду України присвоїти почесне звання «Місто-герой України» – місту Оріхів, Запорізької області.

Наразі петицію підписало 960 осіб. Для її розгляду президентом потрібно зібрати 25 тисяч підписів за 90 днів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в Оріхівській територіальній громаді місцевим жителям рекомендують евакуюватися на безпечніші території через активні бойові дії.