Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ знищили комплекс радіоелектронної боротьби в окупованій Василівці (ФОТО)

ЗСУ знищили комплекс радіоелектронної боротьби в окупованій Василівці (ФОТО)

ЗСУ знищили комплекс радіоелектронної боротьби в окупованій Василівці (ФОТО)

В окупованій Василівці ЗСУ завдали удару та знищили новітній комплекс радіоелектронної боротьби (РЕБ) «Москва-1», який використовували окупаційні війська.

Про це повідомляє СтратКом ЗСУ.

Силами ЗСУ вдалося знищити комплекс радіоелектронної боротьби (РЕБ) “Москва-1”. Він призначений для ведення радіотехнічної розвідки, керування засобами радіоперешкод та радіоелектронного придушення.


Також «Москва-1» може відслідковувати цілі та передавати їм засобам ППО та іншим системам РЕБ. Станція пасивної радіолокації може бачити випромінювання літаків та крилатих ракет за 400 км, визначати його тип та ступінь загрози.


Раніше повідомлялося, що ЗСУ випустили снаряди з блокпоста «Тарілка» у тимчасово окупованій Василівці. Як повідомили у громаді, на цьому блокпосту окупанти найбільше обшукували та знущалися з цивільних.