Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни виводять військову техніку з Маріуполя до Запорізької області

Росіяни виводять військову техніку з Маріуполя до Запорізької області

Росіяни виводять військову техніку з Маріуполя до Запорізької області

Оккупанты

В окупованому Маріуполі фіксують виведення російської військової техніки із міста. Її спрямовують у бік Запорізької області.

Про це повідомив заступник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Окупанти розпочали виведення військової техніки з Маріуполя. Навіть тій, що до цього була окопана. Техніка рухається у бік Бердянська, – розповів Андрющенко.

Раніше повідомлялося, що у напрямку Бердянська фіксується рух ворожої техніки. Колони російської техніки окупанти переміщують із Донецького напрямку через Маріуполь та Маріупольський район у бік Бердянська.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в окупованій Василівці ЗСУ завдали удару та знищили новітній комплекс радіоелектронної боротьби (РЕБ) «Москва-1», який використовували окупаційні війська.