Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Псевдореферендум у Запорізькій області окупанти хочуть провести у листопаді

Псевдореферендум у Запорізькій області окупанти хочуть провести у листопаді

Псевдореферендум у Запорізькій області окупанти хочуть провести у листопаді

Псевдореферендум

Псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей окупанти готують уже не у вересні, а листопаді.

Із такою заявою звернулася окупаційна влада до мешканців захоплених територій. На думку окупантів, якщо їхню підготовку до референдуму у вересні зірвали ЗСУ та Рух опору, то мають шанси провести псевдореферендум у листопаді.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

ЗМІ Росії повідомили, що “голосування у Запорізькій та Херсонській областях не варто штучно наближати… потрібно орієнтуватися на листопад… це зручно мешканцям, оскільки вони звикли голосувати на українських виборах наприкінці жовтня – це “фактор електоральної пам’яті”.

Насправді, перенесенням псевдореферендуму окупанти намагаються приховати свої поразки та невдачі на тимчасово захоплених територіях.

Нагадаємо, Іван Федоров підтвердив підрив мелітопольського штабу “єдиної росії”, який знаходився біля Нової пошти.

У знищеному штабі рашисти готували проведення псевдореферендуму щодо приєднання окупованих українських територій до складу росії.